חד"ש מתחדשת: רענון שורות בהנהגה

26 בנובמבר 2017

מועצת חד"ש התכנסה אתמול בנצרת ובחרה במוסדות חדשים: היו"ר, סגניו, ועדת הביקורת והמזכירות הארצית. אנו עומדים בפני חילופי דורות. צעירים נבחרו להנהיג, ונשים רבות ימלאו תפקידי מפתח.

המועצה בחרה בעפו אגברייה, ד"ר לרפואה וחבר כנסת לשעבר, לתפקיד היו"ר. אגברייה החליף את היו"ר היוצא מוחמד ברכה, והתמודד על התפקיד מול ח"כ עאידה תומא-סלימאן. ח'יתאם וואקד, אפרים דוידי, וואיל ג'השאן ונקד נקד נבחרו לסגניו.

"אני מודה למועצת חד"ש על האמון שנתנה בי, הבחירות הדמוקרטיות הללו צריכות להוות דוגמא לגופים פוליטיים אחרים. אני רוצה להודות לחברה עאידה על ההתמודדות. כשמברכים אותי, אני עונה שתהיה לי עבודה קשה במעמד הזה. ובייחוד, קשה יהיה להיכנס לנעליו הגדולות של מוחמד ברכה. עברנו את החלק הרשמי, עכשיו צריך להתרכז במטרה: לעשות הכל כדי לרתום את הציבור כולו למאבק. עלינו להיות חזקים, כי המצב שלנו קשה והמצב במדינה נעשה קשה יותר ויותר", אמר אגברייה לאחר היוודע התוצאות.

אגברייה ותומא-סלימאן לאחר ההתמודדות

אגברייה ותומא-סלימאן לאחר ההתמודדות

נבילה אספניולי, נועה לוי, רנא זהר, הנדייה סע'יר, סמר סמארה, רהאם נסרה, יעלה רענן, אמנה אבו אחמד, רים חזאן, כאמלה טיון, חורייה נסרה, רעות מור, נסרין מורקוס, פידאא טבעוני, ח"כ עאידה תומא-סלימאן ומייסם ג'לג'ולי נבחרו למזכירות חד"ש. כמו כן, צעירים וצעירות רבים הצטרפו להנהגת החזית, שמרעננת את שורותיה.