אם לא ניתן לקרוא את העלון נא להקיש כאן - If you can't read it Click here

ניוזלטר חד"ש 17/10/2018

 

"אנחנו העיר" בתל אביב: מעלים הילוך

רשימת "אנחנו העיר", בראשות אסף הראל, לה חברו עו"ד אמיר בדראן (חד"ש יפו ותל אביב) והפעילה החברתית ומנכ"לית תנועת 'אחותי', שולה קשת, תתמודד בבחירות המקומיות בתל אביב כרשימת השמאל היחידה והרחבה ביותר בעיר.

לקראת הבחירות ב-30.10, אנו זקוקים למתנדבים ולידיים עובדות במטה ביום הבחירות עצמו ולפני כן. כמו כן, נשמח לכל עזרה שהיא, לרבות תליית שלטים על חזיתות הבתים והמרפסות או שיתופים ברשתות החברתיות.


למתנדבים, שאלות ועזרה: 03-692-2151

אפשר לפנות גם בעמוד הפייסבוק: אנחנו העיר

--


חוגי בית בשבוע הקרוב:

18.10, יום ה': אסף הראל בקיוסקו פלורנטין (רח' ידידיה פרנקל 31, ת"א), בשעה 20:00

21.10, יום א': חוג בית בטשרניחובסקי 51, ת"א בהשתתפות אסף הראל, בשעה 19:00

23.10, יום ג': דיור מוגן "פלאס", ויצמן 18, בשעה 18:00; חוג בית בסוקולוב 3 בשעה 21:00

24.10, יום ד': חוג בית בהשתתפות אסף הראל בבורוכוב 12, דירה 3, בשעה 21:00

--

 

חפשו אותנו בפייסבוק (לינקים):

אנחנו העיר

אסף הראל לראשות עיריית תל אביב

אמיר בדראן

 

חד"ש חיפה נגד הבית היהודי וההפרדה הגזעית

יו"ר סיעת הבית היהודי בחיפה, יואב רמתי, חזר בו בשבוע שעבר (10.10) מיוזמתו לקדם רשימה של סוחרים יהודים בשוק תלפיות בחיפה, שאותה העלה בקמפיין הבחירות למועצת העיר בשבועות האחרונים.

בדיון שנערך בוועדת הבחירות בחיפה, בעקבות תלונה של סיעת חד"ש על היוזמה, הסביר נציג הבית היהודי אברהם קפלן כי הרעיון לא כוון נגד ערבים, אלא נועד לסייע לסוחרים יהודים, והביע התנצלות. בעקבות הדברים, משכה סיעת חד"ש את התלונה.

ראש רשימת חד"ש בחיפה, רג'א זעאתרה, מסר: "מדובר ביוזמה גזענית פר אקסלנס, המזכירה ימים חשוכים באירופה של שנות ה-30. אנשי הבית היהודי מקדמים מדיניות של הפרדה גזעית ושל אפרטהייד גלוי בשכונה שבה חיים ועובדים יהודים וערבים זה בצד זה עשרות שנים. מדובר בתרגום מעשי של 'חוק הלאום' בשטח".

הוא הוסיף: "במקום לאחד את התושבים והסוחרים במאבק משותף למען הדיור הציבורי, למען שיפור התשתיות והשירותים בשכונה ובשוק, זורעים מטורפי הימין הקיצוני שנאה וגזענות ומשסים אוכלוסיות מוחלשות זו בזו. אנחנו, חד"ש חיפה, מציעים לעיר הזאת דרך אחרת – דרך של חיים משותפים, של מאבק משותף ושל עתיד משותף".

 

 

 

 

לעדכון כתובת או הסרתה info@hadash.org.il

 

נשלח אל: $contact_email1