אם לא ניתן לקרוא את העלון נא להקיש כאן - If you can't read it Click here

ניוזלטר חד"ש 22/02/2018

עצרת המונים: נגד הגירוש - בעד דרום ת"א

השבוע התחיל באופן רשמי הגירוש, כאשר 7 מבקשי מקלט נכלאו בכלא "סהרונים" לאחר שסירבו להישלח "מרצון" לרואנדה. בתגובה פתחו 700 מבקשי מקלט הכלואים ב"חולות" בשביתת רעב. את הגירוש הזה אפשר לעצור!

ב-24.2, מוצ"ש, נצטרף כגוש לעצרת המונים הקוראת לעצור את הגירוש לרואנדה של מבקשי המקלט מסודאן ומאריתראה, ולעצור את פינוי התושבים והתושבות הוותיקים של שכונות דרום ת"א לטובת פרויקטים נדל"ניסטיים.

אם ממשלת ישראל רוצה הייתה לשקם את דרום תל-אביב - זה היה קורה מזמן. דבר לא הפריע לה. כל מיליארדי השקלים שהושקעו בעשור האחרון בכליאת פליטים במתקן "חולות" ובכלא "סהרונים", בהקמת משטרת הגירה, ועכשיו במבצע גירוש יקר ומיותר - היו יכולים להיות מושקעים במקום זאת בשיפור החיים בשכונות הדרום. לא נסכים להסתה ושיסוי של קהילה אחת בשנייה!

מוצ"ש, 24.2, 20:00, פינת הרחובות צ'לנוב/לוינסקי, ת"א

לעמוד האירוע בפייסבוק

 

משמרת תמיכה בסרבנים

מתן הלמן נכלא בפעם הרביעית, שבסופה ירצה 80 ימי מחבוש במטצבר. סרבני המצפון סער יהלום ואיילת ברכפלד נדונו לתקופת מאסר ראשונה בת 20 ימים. השלושה הם ממנסחי וחותמי מכתב השמיניסטיות 2017, ובו הודיעו כי הם יסרבו לשרת בצבא כובש.


אנו מוחים ומוחות על כליאתם, ועל הניסיון לחייב אותם לקחת חלק בדיכוי וכיבוש העם הפלסטיני. מתן, סער ואיילת מסרבים ומשלמים מחיר כבד על ההחלטתם - ואנו תומכים ותומכות בהם.


יום שבת, 24.2, ההר שמול כלא 6, 12:00

להרשמה להסעות

לפרטים נוספים: דורית 0524850258

להסעות מחיפה: רג'א זעאתרה 0544663857


מינוי אלקטרוני ל"זו הדרך", שבועון מק"י

לקריאת הגיליון השבועי של "זו הדרך"
למינוי אלקטרוני